14536
page-template-default,page,page-id-14536,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Çok değerli Moda severler ,

 

TÜRKİYE FASHION WEEK’e ait olan ve emsalleri olmadan Dünya’da ilk defa bizim uygulamaya geçirdiğimiz TFW CLUB – BUSINESS CARD ürünümüz artık sizlerin hizmetinizdedir.

 

TFW CLUB – BUSINESS CARD ile hedefimiz sizleri Anlaşmalı Üye Tasarımcı ve Firmalarımızla bir araya getirip kolay ve indirimli alışverişler yapabilmenizi sağlamaktır. Bu sebebten dolayı hem firmalarımızın ticari olarak daha fazla müşteriye ulaşmasını hemde üyelerimizin firmalardan yapacakları alışverişlerde kampanya ve indirimlerden faydalanmasını sağlamaktır.

 

TFW CLUB – BUSINESS CARD üyelerimizin tamamına önümüzdeki tüm sezonlarda gerçekleştirilmesi planlanan “ TÜRKİYE FASHION WEEK “ organizasyonlarımız da ücretsiz ve kolay bir şekilde davetiye hakkıda kazandırmak istedik.

 

TFW CLUB – BUSINESS CARD ile “ TÜRKİYE FASHION WEEK “ organizasyonlarımızın sponsorluk araçları haricin de tüm gider masraflarımıza üye firmalarımızın bağış ve aidatları ile destek ve gelir sağlamayı da  planladık.

 

Genel olarak tüm çarklarla birlikte “ MODA’nın Ayrıcalıklı Kartı “ TFW CLUB – BUSINESS CARD ile kendi imkan ve çapımıza göre TÜRKİYE CUMHURİYETİ adına hem iş istihdamı , hem de Moda dünyası adına yeni bir ticari platform oluşturmuş olduk. Tüm Moda severlere , üye ve üye firmalarımıza katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

TFW CLUB BUSINESS CARD ÜYE BAŞVURUSU

AD

SOYAD

MESLEK

GSM NO

DOĞUM TARİHİ VE YERİ

YAŞADIĞINIZ İL VE ÜLKE

MAİL ADRESİ

EV ADRESİ

 

Lütfen Başvurunuzun kabul olması için bilgilerinizi doğru olarak yazdıktan sonra INSTAGRAM/turkey.fashion.week adresine abone olduktan sonra turkiyefashionweek@gmail.com adresine mail atınız. Bilgileriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmayacaktır. Kartınızı Maximum 30 iş günü içerisin de teslim edilecektir. İsteyen üyelere Kargo ile adresine postalanabilir. Tüm kargo masrafları üyeye aittir.Üyeliğiniz kabul ediltikten sonra ve Kartınızı teslim aldıktan sonra mail adresimize “ TESLİM ALDIM “ yazısı ile mail atınız.Mutlu alışverişler dileriz.

© Copyright 2022 “TÜRKİYE FASHION WEEK”  Tüm hakları saklıdır.

TFW CLUB BUSINESS CARD ÜYE SÖZLEŞMESİ

İş bu Üyelik Sözleşmesi; Üye ile TÜRKİYE FASHION WEEK (bu sözleşmede TFW CLUB BUSINESS CARD  olarak anılacaktır.) Üye (İnternet sitesi, firma ve diğer kanallar üzerinden gerçekleşen) arasında düzenlemiştir.

TFW CLUB BUSINESS CARD Adres: TÜRKİYE FASHION WEEK

Sur yapı Avm , Odunluk Mahallesi , Mihraplı Cd. 6/A D Blok Kat:5 Daire:12 , 16110 Nilüfer / Bursa

 

SÖZLEŞMENİN İÇERİĞİ

a.) Üye TFW CLUB BUSINESS CARD  üyelik şart ve koşullarını, üyelik haklarını ve kullanımını, üyelik devam şartlarını ve Üye’lerin TFW CLUB BUSINESS CARD üyeliğine ilişkin tüm hak ve yükümlülüklerini içermektedir. Üye’nin TFW CLUB BUSINESS CARD  www.turkiyefashionweek.com internet sitesi ve üye işyerleri tarafından üyelik işleminin tamamlanmış olması bu üyelik sözleşmesini kabul ettiği anlamına gelir.

b.) TFW CLUB BUSINESS CARD İnternet Sitesi : Üye ve Üye İşyerlerinin TFW CLUB BUSINESS CARD’a ait www.turkiyefashionweek.com internet sitesi ve uygulamaları ile üyeliklerini gerçekleştireceği,  üye işyerlerinin reklam  ve kampanyalarının yer aldığı ve üyeliklerin oluşturulduğu bir internet sitesidir.

c.) TFW CLUB BUSINESS CARD üyeleri kartları ile üye firma ve tasarımcılardan kampanya dönemlerin de TÜRKİYE FASHION WEEK ile anlaşmalarına istinaden indirimli alışveriş yapabilecektir.

d.) TFW CLUB BUSINESS CARD üyeleri sezon boyunca TÜRKİYE FASHION WEEK organizasyonların da 1 üyelik karşılığın da 1 davetiye hakkı kazanabiliecektir.

 

ÜYELİK ŞARTLARI

a.) Kişilerin TFW CLUB BUSINESS CARD Üyesi olabilmesi için www.turkiyefashionweek.com internet adresine giriş yaparak üyelik şartlarının mail yolu ( turkiyefashionweek@gmail.com ) ile sosyal hesaplara (instagram/turkiyefashionweek ) abone olmak sureti ile getirilmesi gerekmektedir. Bu formdaki bilgilerin doğruluğunu, okuduğunu kayıtsız şartsız kabul, beyan ve taahhüt eder.

b.) TFW CLUB BUSINESS CARD gerekli gördüğü durumlarda üyelerden detaylı ek bilgi talep edebilir , üyelik hesaplarını gerekli gördüğü takdirde dondurabilir, üye’nin yapacağı  başvuruyu reddedebilir.  Üye, başvurusunun red edilmesinden dolayı  TFW CLUB BUSINESS CARD ‘tan hiçbir hak talep etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

c.) Üye, uygulamalar ve programlar çerçevesinde; kampanyalar, avantajlar, ürün –hizmet tanıtımları, reklam, sms- email bilgilendirmeleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunumlarına izin veririr. Üye, kişisel bilgilerini yukarıda sayılan benzeri amaçlarla kullanılmak üzerine toplanmasını kabul eder.

d.) Üye yalnızca 18 yaşın üzerinde ise üye olabileceğini kabul eder.

 

TFW CLUB BUSINESS CARD VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

a.) TFW CLUB BUSINESS CARD Üye’lerin Üye işyerlerinden yaptığı alışverişlerden indirim ve avantaj kazanabilmesi için internet sitesi uygulaması oluşturacaktır. Bu uygulamayı internet sitesinde reklam edecektir.Gerektiğinde üyelere haber edecektir. Üye işyerlerine üyeler tarafından kullanılmak üzere sağlayacaktır.

b.) TFW CLUB BUSINESS CARD, düzenlemek istediği etkinlik ve kampanyaları üyelere TFW CLUB BUSINESS CARD Yazılımı veya üye iletişim bilgileri üzerinden, Üye’nin gsm numarasına sms ile veya  e-posta adresine bildirecektir.

c.) TFW CLUB BUSINESS CARD, iş bu sözleşmeyi  tek taraflı olarak değiştirme ya da düzeltme hakkına sahiptir.

d.) Üye tarafından TFW CLUB BUSINESS CARD üye İşyerinde yapılan alışverişlerle ilgili hak ve yükümlükler, sadece ilgili üye işyerine aittir. Böylelikle TFW CLUB BUSINESS CARD, üye işyeri ile sözleşme yapmasının ardından üye işyerinin uymadığı kurallardan dolayı güvence veya sorumluluk üstlenmez.

e.) Üye İşyerinin uymadığı kurallardan dolayı, Üye, TFW CLUB BUSINESS CARD’tan nakit ödeme yapılmasını talep edemez. Üye işyerinin kurallara uymamasından kaynaklı tüm durumlarda, üye her türlü dava ve talep haklarını sadece söz konusu üye işyerine yöneltebilir.

 

ÜYE HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

a.) Üye, TFW CLUB BUSINESS CARD’ a üye olmakla bu Sözleşmenin şartlarını koşulsuz şartsız kabul etmiş sayılır.

b.) Üye, işbu Sözleşme koşullarını yerine getirmekle  ve kayıt bilgilerini doğru girmekle yükümlüdür. Aksi durumlarda , tüm indirim ve avantajları iptal edilecek, iptal edilen bu   indirim ve avantajlardan dolayı TFW CLUB BUSINESS CARD’dan hiçbir talepte bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

c.) Her bir üye sadece 1 üyelik kaydı gerçekleştirebilir. Birden fazla gerçekleştirdiği durumlarda, üyelikleri iptal edilerek tüm TFW CLUB BUSINESS CARD haklarını kaybeder. bundan dolayıda hak iddia edemez.

d.)  Üye, üyelik hesabının yetkisiz kullanımından doğan zararlardan dolayı TFW CLUB BUSINESS CARD’ın hiçbir şekilde sorumlu olmayacağını kabul ve taahhüt eder.

e.)  Üye alışverişlerinde , indirimlerin de , kampanyaların da ve sistemde gerçekleşen  kazanımlarını  TFW CLUB BUSINESS CARD ‘tan kesinlikle para, çek, senet vb. değerli belge olarak talep edemez ve hesaplarına yansıtılmasını isteyemez.

f.) Aksi belirtilmedikçe tüm TFW CLUB BUSINESS CARD kullanım süresi 1 yıl olup Üye TFW CLUB BUSINESS CARD hesabının belirtilen sürede kullanılmaması durumunda silineceğini kabul ve beyan eder.

g.) Üyelerin alışverişlerinden  elde edilen indirimler ve avantajlar işlemi takip tarihten itibaren anında geçerli olacaktır , Üye işyerinin alışverişi onaylamasından sonra Üye’nin alışverişine yansıtılacaktır. Bu süreden önce Üye TFW CLUB BUSINESS CARD’ tan herhangi bir alacak talebinde bulunamaz.

 

SÖZLEŞMENİN FESHİ

a.) İş bu sözleşme gerekçe göstermeksizin  TFW CLUB BUSINESS CARD tarafından feshedilebilr.

b.) İş bu sözleşmeden doğabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Bursa ve İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.